Disable Preloader

Laboratuvar Tasarım ve Danışmanlığı

tasarim-danismanligi
tasarim-danismanligi

Laboratuvarların doğru bir şekilde planlanması ve tasarlanması, yüksek mühendislik ve tasarım bilgisi gerektirir. Kuşkusuz, deneyim de önemlidir. ID Set Lab, puzzel’ın parçalarını özenle bir araya getirirken,  O’nu Laboratuvarların tasarım markası haline getiren çok önemli bir detay öne çıkar: Sistemin çalışma mantığına ve amacına hakim olmak. 

Bu yüzden işin başında ID Set Lab için hazır tasarım/planlama şablonları yoktur. Detayları metrekareler, kullanılacak olan deney/test cihazları, iş güvenliği ihtiyaçları ve çalışanlar ile malzemeler arasında kurulacak olan ergonomi belirler. ID Set Lab tasarım yönetimi, aslında ihtiyaçların doğru bir şekilde belirlenmesi ve planlanmasıdır.

Mükemmel çalışan tasarımlar, mobilya sistemlerinde ergonomik, güvenilir ve konforlu çözümler...

03
04
05

Laboratuvarlarda rahat, konforlu, verimli ve en önemlisi güvenle çalışmanın biricik koşulu her bir metre karelerinin doğru planlanmasına ve uygulanmasına bağlıdır. ID Set Lab’ın yurt içi ve yurt dışından teadarik ettiği ürünlerle oluşturduğu mobilya sistemleri, 3.500 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda, tasarım planına uygun olarak üretime alınarak işinin ehli ekiplerimiz tarafından montajları gerçekleştirilir. Kullanılan tüm ürünler AB sertifikalı ve üstün dayanım gösteren özelliktedi